KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14976345
nr 1497 6345
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 75x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:06:44
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)